Česká verze Anglická verze Německá verze
Psi nejsou celým naším životem, ale díky ním je náš život úplný.

Aktuality

Cassidy Butch je k dispozici 12.2.2018

Protože jsme zrušili zahraniční rezervaci, máme volného pejska - bernského honiče Cassidy Butch Bencilla.

Chovatelka bernských honičů ve Finsku měla velký zájem, aby se jeden pejsek (měl to být Cairo) dostal do Finska. Sama  si jej vzít nemohla a dopusud se jí nepodařilo nového zájemce ve Finsku najít. Mě už se déle čekat nechce a tak se jeden pejsek uvolnil.  Cairo zůstává na Moravě a volný je Cassidy Butch Bencilla

Jen vážní zájemci, volejte, ráda podám bližší info!!!!!

Štěňátkům bylo pět týdnů a od 24.2.2018 jsou k odběru.


Máša - nově Slovenský šampión krásy 12.2.2018

S Mášou - Kinchville Lakritsou jsme v neděli 11.2.2018 absolvovovali Mezinárodní výstavu psů na Slovensku v Nitře. 

Mášenka se předvedla skvělé a odnesla si nádherný posudek a tituly nejvyšší a tímto také splnila podmínky pro udělení titulu- SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY.

Kinchville Lakritsa - Máša -tř. open: Exc.1, CAC, CACIB a BOB

Všichni naší jezevčičí čertíci nás už opustli 5.2.2018

Prckové jezevčíci jsou už ve svých milujících domovech. Téměř každý den dostávám zprávičky o tom, jak jsou úžasní...geniální..hodní...mazliví....milionoví...moc šikovní....čistotní.....a mnohem více!

Moc mě to těší a věřím, že jsem pro ně vybrala ty nejlepší pániky!!!!

Než nás začali opuštět, navšívila nás fotografka Katka a zde malá ukázka. 


Berňáčkům jsou týdny tři! 26.1.2018

Naší malí ušounci již mají tři týdny. Jsou to skvělá, již krásně ušatá a hlavně zdravá štěňátka. a jejich budoucí majitelé se na ně už moc těší.

Nyní nastává období, kdy porodní bednu vyměníme za ohrádku a štěnda se budou učit dělat potřebu na plény, mít větší prostor na hrátky se sourozenci.... Maminka Fellonka je výborná máma, stará se pečlivě, ale využívá již každé chvíle od nich odcházet, lehnout si s námi na gauč nebo být déle venku.

 


Beníčka - TOP DOG CZ 2017 1.místo!!! 25.1.2018

V sobotu se v hotelu TOP v Praze konala soutěž Šampion šampionů a vyhodnocení a předání cen nejlepším psům výstavní sezóny 2017.

Naše mamina Beníčka - Benetta z Úplňku, stihla nejen porodit a odchovat štěňátka, ale stihla jen 9 českých výstav (z 15) a přesto jí to bodově vyšlo na 1.místo TOP DOG CZ 2017 ze IV. skupiny FCI .

Protože se Benina této akce účastnit ještě nemohla,ocenění jsem převzala za Beníčku osobně s její fotkousmiley.

Soutěže Šampion šampiónů se účastnila Máša a Sofinka.

Mášenka měla velkou konkurenci a nepodařilo se nám postoupit do druhého kola. Za to Sofince se dařilé mnohem lépe. Do druhého kola postoupila a v soutěži vylosovaných dvojic - nejdříve s Dalmatinkou - prošla dále OK5 rozhodčích 4:1)a pak na ní vyšel nejkrásnější ze 7 soutěžících RR a bylo to KO (1:4)

 


Jezevčíkům bylo 7 týdnů 25.1.2018

V pondělí bylo jezevčíkům sedm týdnů. Uběhlo to jak voda! V úterý byla naočkovaná a očipovaná, byl jim vystavený Europas a již mají sbaleno do nových domovů. O víkendu se budeme už loučit s Armanim, Albertem a Angelem (ti budou bydlet spolu) a s malou Arinkou. V příštím týdnu pak s Alexem a Amigem.......

Tento týden je ve znamení návštěv. Přijely se podívat i majitelky otce štěňátek - Mr. Midase z Polska. Také další návštěvy, našich známých a rodiny, přišli se se štěňátka rozloučit a naposledy pomazlit, protože oni jsou jak plyšové hračky, které musíte pořád muchlovat, pusinkovat a jim se to líbí !!! Bude nám po nich smutno! Jsou to velice hodná štěňátka, takoví malí tajtrlíci... 


Berňáčkům jsou dva týdny 18.1.2018

Štěňátkům jsou dnes dva týdny. Maminka Fellonka je opravdu skvělá máma, jako by si těch svých posledních opravdu užívala, je spokojená, pečlivě se stará. Místo mlíčka má asi smetanu, protože jsou to malí tlusťošci. 

Dnes všichni otevřeli očička. Rostou z nich krásní, zdraví, ušatí a plně standardní berňáčci.

VŠICHNI JIŽ MAJÍ SVÉ BUDOUCÍ A VĚŘÍME, ŽE I  MILUJÍCÍ DOMOVY!


Našim čertíkům je 6 týdnů! 16.1.2018

Našim čertovským andílkům už je 6 týdnů! Jsou to již andílci s růžkami, ale v podstatě jsou to pořád moc hodná štěňátka. přátelská, milují každou návštěvu a těší se, že budou chovaní a pusinkovaní, prostě pomuchlování...což ke všemu tomuto se oni nabízejí!

VŠICHNI JIŽ MAJÍ SVÉ BUDOUCÍ DOMOVY

Takže v příštím týdnu jich ještě čeká očkování, čipování a sbalení "baťůžků" na cesty do svých nových domovů, kde už se nemůžou dočkat jejich pánikové:


Našim bernským bobánkům je 1.týden 11.1.2018

Naši malí bernští bobánci mají jeden týden. Jsou to velice čiperná, zdravá štěňátka, která mají pořád plná bříška a jsou pečlivě opečovávaná svou maminkou Fellonkou.

 


Našim malým čertíkům je pět týdnů 9.1.2018

Malým jezevčíčkům je už pět týdnů! Jsou to bezproblémová, moc hodná štěňátka. Zdravá, mazlivá a krásná!!!!

Byli již zadaní všichni, ale jednu rezervaci jsem zrušila já a jedna se zrušila ze závažných rodinných důvodů.....proto ještě dva krásní klučíci hledají ten pravý, milující nový domov!!!

Krásný Armani a Amigo hledají své pravé nové majitelé!! Vážní zájemci neváhejte a volejte, velmi ráda poskytnu bližší info!!!

K odběru jsou poslední lednový víkend.


Celkem 12 článků.
    1 2   Dal strana  

 

We have puppies - born 2018 - 01 - 04

BERNSKÝ HONIČ -Bernesse Hound

 ICH ,MultiCH. Gana v. Dürrgraben

O: JCH Aki Bou Karija

»čtěte více»
BRIT